Georg Jensen
Hjerte og Stjerne - Georg Jensen Lysholder sæt 2015
Vælg kvalitet:
Info om kvalitet
Varen er udsolgt. - Vi kan sende dig en mail, når den kommer på lager igen.
- Mærke: Georg Jensen
- Varenr.: GJLH2015
- Alt nr.: 3582816
- Årgang: 2015
- Type: Metal (Guldfinish)
- Mål: H: 16 cm
Om varen
Christmas Collectibles: Lysholder sæt Motiv: Hjerte og Sterne GJ nr.: Finish: Forgyldt messing/guldbelagt Designer: GJ Design Studio Højde: 16 cm 2. sort. kan være brændt i toppen eller mangle kasse.
Andre ser også på:
Ræv og Hasselnød - Georg Jensen Lysholder sæt 2002
DKK
340,00
Varenr.: GJLH2002
Årgang: 2002
Mål: H: 16 cm
På lager
Se vare
Hjerte - Georg Jensen lysholder 1990.
DKK
279,00
Varenr.: 3581180
Årgang: 1990
Mål: H: 16 cm
På lager
Se vare
Hane og Snemand - Georg Jensen Lysholder sæt 1999
DKK
425,00
Varenr.: GJLH1999
Årgang: 1999
Mål: H: 16 cm
På lager
Se vare
Se flere varer