Royal Copenhagen
Royal Copenhagen vase, Ocean nr. 513-213-5837 Moderne, Grethe Meyer Design
- Mærke: Royal Copenhagen
- Varenr.: R513-213-5837
- Type: Porcelæn (Underglasur)
- Mål: H: 29 cm
Om varen
Royal Copenhagen porcelænsvase med moderne design, Signeret Grethe Meyer
Andre ser også på:
Spar 25%
Blå Kant, Kaffe Overkop, indhold 15 cl, Royal Copenhagen
DKK
45,00
Før:
DKK
60,00
Varenr.: 1358069
På lager
Se vare
Blå Kant, vase nr. 3580-3098 eller 678, Royal Copenhagen
DKK
575,00
Varenr.: 1358678
Mål: H: 16 cm x Ø: 8 cm
På lager
Se vare
Blå Kant, kande med låg, lille, Royal Copenhagen nr. 3058
DKK
495,00
Varenr.: 1358123
Mål: H: 12 cm x Ø: 12 cm
På lager
Se vare
Se flere varer
-
+